Társaságunk létesítménymérnök munkatársat keres

2018. november 19.

A Budapest Közút Zrt. pályakezdő, vagy gyakorlati tapasztalattal rendelkező LÉTESÍTMÉNYMÉRNÖK munkatársat keres.

Feladatok

  • Budapesti hidak, aluljárók, közterületi lépcsők, támfalak üzemeltetői, kezelői feladatainak ellátása
  • Az üzemeltetett műtárgyakon folyó munkák ellenőrzése
  • Műtárgyfenntartási teendők ellátása (megrendelés, kivitelezés ellenőrzése, felmérési napló igazolása
  • Lakossági bejelentések kivizsgálása, kommunikálása, levelezése
  • Egyedi számítógépes programok vezetése, fotódokumentumok készítése és feltöltése
  • Garanciális bejárások szervezése és ügyintézése
  • Tervek ellenőrzése, bírálata
  • Híd, műtárgy kezelői, üzemeltetői érdekek képviselete különböző helyszíni bejárásokon
  • Nyilvántartások vezetése

Elvárások:

  • Felsőfokú szerkezet építőmérnöki végzettség (bsc, vagy msc)
  • Word, Excel magabiztos ismerete és alkalmazása
  • Jó kommunikációs készség, határozottság
  • Megbízható, igényes munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
  • Jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Stabil munkalehetőség
  • Fiatal csapat, kellemes munkahelyi légkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Cafeteria csomag

A munkavégzés körülményei:

  • A munkavégzés helye: Budapest XI. kerület telephely és Budapest területe
  • A foglalkoztatás jellege határozatlan idejű, teljes munkaidős
  • A munkakör a kiválasztási folyamat lezárulását követően azonnal betölthető

Ezen a linken a jelentkezem az állásra gombra kattintva, szakmai önéletrajzzal, motivációs levéllel, a fizetési igény megjelölésével, továbbá az iskolai végzettségeket, releváns szakmai tanfolyamokat igazoló okmánymásolatokkal lehet.