Budapest Közút Zrt. > Hírek és közlemények > Kategorizálatlan > Új jelzőlámpás gyalogos-átkelőhely és csomópont kialakítása a XV. kerületben
Új jelzőlámpás gyalogos-átkelőhely és csomópont kialakítása a XV. kerületben
2021. június 29.
Július 1-ével megkezdődnek a munkálatok a XV. kerületi Károlyi Sándor út – Árokhát út kereszteződésében, ahol Budapest Főváros Önkormányzatának beruházásában új jelzőlámpás gyalogos-átkelőhely létesül. A kivitelezés során a Károlyi Sándor utcán már meglévő gyalogos-átkelőhely mellett három további kerül kialakításra, és a csomópont jelzőlámpás szabályozásúvá válik. A gyalogosok nyomógombos bejelentkezés után kapnak szabad jelzést a biztonságos átkeléshez.
Az építési munkák során a kereszteződés teljes útburkolata megújul, ez időszakosan félpályás útlezárást eredményez. Kérjük a gépjárművezetők fokozott figyelmét és türelmét a kivitelezési munkák során, mely várhatóan öt hétig tart.
Legutóbbi bejegyzések
- Megújul a XX. kerületi Virág Benedek utca burkolata
- Elkészült a Szabadság utca burkolatának felújítása
- Megújul az Óbudai K-híd – korszerűbb, biztonságosabb kapcsolat a Hajógyári-sziget felé
- Burkolatjavítás miatt forgalomkorlátozásra kell készülni a XVIII. kerületi Gyömrői úton június 1-jén és 4-én
- Július elsejétől változnak az éjszakai P+R tarifák és a margitszigeti északi parkoló várakozási díja







Legutóbbi hozzászólások