Budapest Közút Zrt. > Hírek és közlemények > Kategorizálatlan > Lezárásra kerül a Március 15. tér – javasolt útvonalak
Lezárásra kerül a Március 15. tér – javasolt útvonalak
2022. július 13.
A Március 15. tér környezetében zajló közműrekonstrukciós munkálatok miatt 2022. július 18-ától közel egy hónap időtartamra lezárásra kerül a Jane Haining rakpart és Március 15. tér közötti rámpa, mindkét irányban. Azoknak a járművezetőknek, akik eddig Budáról az Erzsébet hídon át közlekedtek Pest felé, majd onnan tovább északi irányban a Jane Haining rakparton folytatják útjukat, javasoljuk a Petőfi híd – Boráros tér, vagy a Margit híd – Jászai Mari tér útvonalak igénybevételét.
Legutóbbi bejegyzések
- Megújul a XX. kerületi Virág Benedek utca burkolata
- Elkészült a Szabadság utca burkolatának felújítása
- Megújul az Óbudai K-híd – korszerűbb, biztonságosabb kapcsolat a Hajógyári-sziget felé
- Burkolatjavítás miatt forgalomkorlátozásra kell készülni a XVIII. kerületi Gyömrői úton június 1-jén és 4-én
- Július elsejétől változnak az éjszakai P+R tarifák és a margitszigeti északi parkoló várakozási díja







Legutóbbi hozzászólások