Budapest Közút Zrt. > Hírek és közlemények > Kategorizálatlan > Új jelzőlámpa létesült a Hegyalja úton a Kereszt lépcsőnél kijelölt gyalogátkelőhelyen
Új jelzőlámpa létesült a Hegyalja úton a Kereszt lépcsőnél kijelölt gyalogátkelőhelyen
2021. május 3.
A gyalogosok közlekedésének segítésére és a balesetek megelőzése érdekében az I. Hegyalja út – Kereszt lépcső kereszteződésében a meglévő gyalogátkelőhelyet 2021. április 30-ától jelzőlámpa is biztosítja. Ezzel a Hegyalja út belső, nagyobb forgalmú szakaszán a BAH csomópont és az Erzsébet híd között az utolsó, jelzőlámpával eddig még nem biztosított gyalogátkelőhely forgalombiztonsága is növekedett. Az érkező gyalogosok nyomógomb használatával kaphatnak mindkét irányból szabadjelzést.

Legutóbbi bejegyzések
- Megújul az Óbudai K-híd – korszerűbb, biztonságosabb kapcsolat a Hajógyári-sziget felé
- Burkolatjavítás miatt forgalomkorlátozásra kell készülni a XVIII. kerületi Gyömrői úton június 1-jén és 4-én
- Július elsejétől változnak az éjszakai P+R tarifák és a margitszigeti északi parkoló várakozási díja
- Ismét teljes hosszában használható lesz az Újpesti vasúti híd gyalogos- és kerékpárútja
- Buszsáv segíti a közösségi közlekedést május 26-tól a Budafoki úton







Legutóbbi hozzászólások