Új jelzőlámpás gyalogos-átkelőhely létesül a IV. kerületben
A Budapest Közút Zrt. megvalósításában új jelzőlámpás gyalogos-átkelőhely létesül a IV. kerületben a Szent Imre utca – Bajza József utca találkozásánál. A gyalogosok által nyomógombbal vezérelhető jelzőlámpa biztonságos átkelést tesz majd lehetővé a Szent Imre utcán, a közelben található iskola miatt a gyerekek is nagyobb biztonságérzettel közlekedhetnek majd az új gyalogos-átkelőhelyen. A kivitelezés során kiemelt megvilágítást kap a helyszín, valamint új burkolati jelek és közlekedési táblák figyelmeztetik majd a gépjármű vezetőket a megváltozott forgalmi rendre.
A munkák várhatóan három hétig tartanak, időszakosan félpályás útlezárásra lehet számítani a munkaterületen, ezért kérjük a gépjárművezetők fokozott figyelmét és türelmét a kivitelezés során.
Az új jelzőlámpás gyalogos-átkelőhely Budapest Főváros Önkormányzatának beruházásában létesül.
Legutóbbi bejegyzések
- Megújul az Óbudai K-híd – korszerűbb, biztonságosabb kapcsolat a Hajógyári-sziget felé
- Burkolatjavítás miatt forgalomkorlátozásra kell készülni a XVIII. kerületi Gyömrői úton június 1-jén és 4-én
- Július elsejétől változnak az éjszakai P+R tarifák és a margitszigeti északi parkoló várakozási díja
- Ismét teljes hosszában használható lesz az Újpesti vasúti híd gyalogos- és kerékpárútja
- Buszsáv segíti a közösségi közlekedést május 26-tól a Budafoki úton







Legutóbbi hozzászólások