Budapest Közút Zrt. > Hírek és közlemények > Kategorizálatlan > Új jelzőlámpás gyalogos-átkelőhely létesült az M3 Lehel téri megállójánál
Új jelzőlámpás gyalogos-átkelőhely létesült az M3 Lehel téri megállójánál
2022. június 3.
A Budapest Közút Zrt. kivitelezésében új gyalogos-átkelőhely létesült az M3 metróvonal felszíni akadálymentesítése projekt keretén belül. A Lehet téri állomásnál a Váci úton a Gogol utcánál régi igény teljesült, jelzőlámpával szabályozott középszigetes gyalogos-átkelőhely létesült, így a Váci út két oldala között az eddigi aluljárón keresztüli átjutás lerövidült a felszíni átjutás megteremtésével.
Az új gyalogos-átkelőhely Budapest Főváros Önkormányzatának beruházásban készült.

Legutóbbi bejegyzések
- Megújul az Óbudai K-híd – korszerűbb, biztonságosabb kapcsolat a Hajógyári-sziget felé
- Burkolatjavítás miatt forgalomkorlátozásra kell készülni a XVIII. kerületi Gyömrői úton június 1-jén és 4-én
- Július elsejétől változnak az éjszakai P+R tarifák és a margitszigeti északi parkoló várakozási díja
- Ismét teljes hosszában használható lesz az Újpesti vasúti híd gyalogos- és kerékpárútja
- Buszsáv segíti a közösségi közlekedést május 26-tól a Budafoki úton







Legutóbbi hozzászólások